Contact

Heb je een vraag of wil je iets melden? Laat het ons weten!
werkplaatsen@zonmw.nl

Je kunt ook direct contact opnemen met de werkplaatsen:

C4Youth
Coördinator: Lucienne van Eijk
l.m.van.eijk@umcg.nl

KeTJAA
Coördinator: Marjolijn Distelbrink
mdistelbrink@verwey-jonker.nl

Risicojeugd
Coördinator: Eva Mulder
e.mulder1@amsterdamumc.nl

RKJ Utrecht Stad
Coördinator: Marja van Bon-Martens
MBon@trimbos.nl

RKJ Friesland
Coördinator: Alona Labun
info@awtjf.nl

SAMEN
Coördinator: Fieke Pannebakker
fieke.pannebakker@tno.nl

Trendbreuk, RKJ Zuid-Limburg
Coördinator: Rianne Reijs
rianne.reijs@ggdzl.nl

RKJ Flevoland
Coördinator: Charlotte Vissenberg
c.vissenberg@windesheimflevoland.nl

IJsselland ‘Samen Normaliseren’
Coördinator: Rilana Wessel
r.wessel@ggdijsselland.nl

RKJ Noord-Holland
Coördinator: Tineke de Wit
tineke.dewit@inholland.nl

RKJ Noord Veluwe
Coördinatoren: Myriam van Tol, Jan Gerrit Duinkerken
m.vantol@ggdnog.nl
j.duinkerken@jeugdnoordveluwe.nl

RKJ Jeugd en Gezin Centraal
Coördinator: Carolien Plevier
RKJGC@hu.nl

Noord-Brabant
Coördinator: Jolanda Mathijssen
j.j.p.mathijssen@tilburguniversity.edu

ST-RAW
Coördinator: Wilma Jansen
w.jansen@rotterdam.nl

Inside-Out
Coördinator: Renske Koordeman
rkoordeman@pluryn.nl

ADHD en druk gedrag
Coördinator: Betty Veenman
b.veenman@accare.nl