Contact

Heb je een vraag of wil je iets melden? Laat het ons weten!
awtjeugd@zonmw.nl
Je kunt ook direct contact opnemen met de 13 academische werkplaatsen:

C4Youth 2.0
Groningen
Coördinator: dr. L. M. van Eijk
l.m.van.eijk@umcg.nl

KeTJA
Amsterdam
Coördinator: dr. M.J. Distelbrink
mdistelbrink@verwey-jonker.nl

Academische Werkplaats Jeugd Twente
Twente
Coördinator: J. Waleczek
j.waleczek@ggdtwente.nl
drs. S. Gijzen
s.gijzen@ggdtwente.nl

Academische Werkplaats Risicojeugd
Bovenregionaal
Coördinator: dr. E.A. Mulder
e.mulder1@amsterdamumc.nl

AWTJ Utrecht
Utrecht Stad
Coördinator: dr. M.J.H. van Bon-Martens
MBon@trimbos.nl

AWTJ Friesland
Friesland
Coördinator: dr. A. Labun
info@awtjf.nl

Samen op School
Flevoland en IJsselland
Coördinator: drs. A.A.A.J.W. Thissen
a.thissen@awtj.nl
dr. T.A.M. Graas
tam.graas@windesheim.nl

SAMEN, Gezin aan Zet
Holland Rijnland en Den Haag
Algemeen coördinator: drs. N.M. Pannebakker
noortje.pannebakker@tno.nl
Projectleider Gezin aan Zet: dr. E.A. Mulder
e.mulder1@amsterdamumc.nl

Verbetering toegang tot jeugdzorg
Noord-Brabant
Coördinator: dr. J.J.P. Mathijssen
j.j.p.mathijssen@tilburguniversity.edu

Samen voor het veilig opgroeien van kinderen!
Bovenregionaal
Coördinator: drs. A.M.M. Sprinkhuizen
ard.sprinkhuizen@inholland.nl

ST-RAW
Stadsregio Rijnmond
Coördinator: dr. ir. W. Jansen
w.jansen@rotterdam.nl

Inside-Out
Nijmegen
Coördinator: dr. R. Koordeman
rkoordeman@pluryn.nl

ADHD en druk gedrag
Bovenregionaal
Coördinator: B. Veenman
b.veenman@accare.nl